Чорна коробка

Торговці «чорними коробками»

Останнім часом в Інтернеті появився добрий десяток онлайн магазинів, котрі працюють під гаслами «все для прудоводов», «лучшее оборудование для вашего пруда», «Чистая вода» і тому подібні.

Як же відрізнити добросовісних продаців якісних рішень від горе-продавців, котрі шукають нагоди обманути довірливих клієнтів?

Ось перелік питань, котрі ви повинні вияснити та переглянути на сторінці онлайнового магазину:

1) Чи є в асортименті магазину ось такі «чорні» чудо-фільтри, котрі роблять «вашу воду кристальною»? Якщо є, то негайно вертайтесь до результатів пошуку та шукайте дальше. Ці чудо-фільтри реально мало у кого працюють, потребують щоденного догляду та розраховані на маленькі декоративні болітця.

2) Чи є в асортименті донні забірники? Якщо є, то власники магазину розуміють, що без цього приладу не можливо добитися ефективного видалення бруду із штучної водойми.

3) Чи пропонуються в магазині пісочні напорні фільтри для ставків? Якщо так, то тікайте звідтіля подальше, тому що пісочні фільтри — це механічна фільтрація для чистих басейнів, і ці фільтри неефективні в ставках із коропами кої.

4) Чи продаються барабанні фільтри? Якщо так, то продавці розуміють, що барабанний фільтр являється самим ефективним способом видалення механічних забруднень із води.

5) Які типи фільтрів пропонуються для біологічного очищення води? Якісний біофільтр має вміщувати в собі достатню кількість біозавантаження, котре служить для розміщення активного бактеріального шару. Наприклад, для перероблення 1 кг корму влітку, потрібно мати мінімум 100 м.кв. біоплівки, а це мінімум 150 літрів пластикового завантаження або 7 квадратних метрів фільтраційного мату (японський мат).

Оце так коротко про муки вибору, котрі можуть стоять перед вами, перед початком сезону.

Наступного разу напишемо про корми!

До речі, магазину Коішоп уже 14 років. І ми вибрали для вас самий найкращий та перевірений часом асортимент. Працюйте із профі!